Ciekawe lampy do biura w domu

By: admin

Stworzenie przyjemnego i pomysłowego biura wcale nie jest trudne. Każde, nawet małe i skromne wnętrze ożywi oryginalne oświetlenie. Producenci prześcigają się w tworzeniu nowych, jeszcze bardziej nowoczesnych lamp, które nie tylko spełnią swoją funkcję, ale staną się niezastąpionym elementem dekoracyjnym. Jakie lampy obecnie wybieramy?

Lampka na biurko

Myśląc o biurze, pierwsze na myśl przychodzi nam miejsce, przy którym spędzamy najwięcej czasu, czyli biurko. Oprócz komfortowego fotela potrzebujemy więc perfekcyjnego oświetlenia. Każdy najzwyklejszy blat może nabrać zupełnie nowego wyrazu. Nowoczesne lampy stołowe zachwycają swoim designem i prostą formą.

Kilka propozycji na oświetlenie przestrzeni przy biurku:

– lampa stołowa Zyta S Table ALU MT2300-S ALU/ALU:

– lampa stołowa Zyta S Table ALU MT 2300-S ALU/BK:


Lampa wisząca

Domowe biuro daje nam wiele możliwości szaleństw aranżacyjnych. Nie musimy trzymać się ściśle określonych zasad i reguł, a urządzić wnętrze, które w pełni odzwierciedli nasz charakter i podkreśli indywidualność. W tym przypadku najlepsze będą ciekawe lampy wiszące, które mogą stanowić główny element ozdobny, a nawet swoim wyglądem zdominować pomieszczenie.

Przykłady lamp wiszących stworzonych, aby zachwycać:

– lampa wisząca BARI 1 DEL-8348-1P:


– lampa wisząca Diamond 1 Black MD5039-1B:


– lampa wisząca Zyta S Pendant ALU MD2300-S ALU/ALU:


Lampy podłogowe

W biurze często urządzamy też mały kącik z fotelem i stolikiem, przy którym możemy czytać książkę albo przyjmować klientów. Jego uzupełnieniem będzie dobrana lampa podłogowa, która oprócz dostarczenia oświetlenia sprawdzi się jako dekoracja. Dostępnych ofert jest tak wiele, że bez problemu znajdziemy te delikatniejsze, jaki i bardziej awangardowe. Wybór zależy tylko od wielkości pomieszczenia i obranej stylistyki.

Lampy podłogowe, które nadadzą wnętrzu wyjątkowego charakteru:

– lampa podłogowa Finn FL-12025 WH:

– lampa podłogowa Gunnar FL-12002 CH:

– lampa podłogowa Svea FL-10047 WH:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top