Oświetlenie w stylu francuskim

By: admin

Vive La France! Tak można byłoby najbardziej trafnie ocenić styl francuski. Ojczyzna elegancji wie jak zaspakajać najbardziej wyrafinowane gusty. Wykorzystanie naturalnych materiałów czy też jasnych barw – to jedne z najbardziej kluczowych elementów, które charakteryzują tą stylistykę. Zastanawiają się Państwo, które lampy najlepiej by do niej pasowały? Służymy pomocą.

1. Lampy sufitowe

Plafon Jewel 810075-10 to obowiązkowa pozycja, dzięki której poczują się Państwo wyjątkowo pośród swoich czterech ścian. Wykonana z metalu i szklanych rurek, może przywodzić na myśl opadające sople lodu. To nowoczesna lampa, która doskonale odnajdzie swoje zastosowanie w takich pomieszczeniach jak: kuchnia, salon czy nawet sypialnia.

2. Lampy wiszące

Jeżeli chodzi o ten rodzaj oświetlenia, to polecalibyśmy Państwu – DARLING GLASS 1 WHITE MD71940-1A, która została wykonana z wysokiej jakości metalu oraz szkła. Z całą pewnością dostarczy dużo potrzebnego światła np. w salonie. To interesująca, nowoczesna lampa z lekką nutką nostalgii.

3. Lampy ścienne

Tutaj Państwa uwagę kierujemy na ZYTA WALL S ALU MB2300-S ALU/BK, której oryginalny design czyni to oświetlenie doskonałym elementem dekoracyjnym. Odpowiednio dobrany abażur tej lampy sprawi, że będziemy mogli oświetlić jak największą przestrzeń. Ponadto mamy możliwość regulowania ramienia, w dowolnie obranym kierunku.

4. Lampy podłogowe

Tomba Terra to oświetlenie wyprodukowane przez firmę Orlicki Design. Wykończona w kolorze czarnym i złotym, idealnie będzie się nadawać do eleganckich salonów. Niepowtarzalny look tej lampy może nam się kojarzyć z dawnymi francuskimi koloniami. Oferta dla prawdziwych koneserów.

5. Lampy stołowe

Jeżeli chodzi o ten rodzaj lamp, to z pewnością ciekawą propozycją dla Państwa będzie Martens MT2251-S BK. To nowoczesna lampa, której nie brak uroku. Zwłaszcza jeśli ustawimy ją przy łóżku, będzie nam wiernie służyła swoim światłem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top