Oryginalne lampy do mieszkania na 2018

By: admin

Od nowego roku zdążyło już minąć trochę czasu. Jeśli jednak dotychczas nie udało się Państwu nadrobić zaległości, jeśli chodzi o oryginalne lampy w mieszkaniu – to chętnie służymy pomocą. Poniżej prezentujemy przykłady oświetlenia, które z pewnością nadadzą zupełnie nowego blasku naszym czterem ścianom.

1. Lampy sufitowe

Naszą pierwszą propozycją dla Państwa jest plafon Eco Alex 230V GM4211, który został wyprodukowany w kolorze białym. To nowoczesna lampa, do wykonania której zostało użyte aluminium. Swoim wyglądem przypomina normalne pudełko. Doskonale sprawdzi się w salonie czy sypialni. Można do niej zastosować żarówki LED.

2. Lampy wiszące

Pozostając jeszcze przy suficie, warto zwrócić uwagę na inną lampę, jaką jest DIAMOND 1 COPPER MD5039-1C. Jej kształt przypominać nam może diament, a w każdym bądź razie jego konstrukcję (chociaż jest wykonana z miedzi). Reprezentuje dwie stylistyki – design i nowoczesną. Istotnym atutem jeśli chodzi o to oświetlenie jest możliwość regulacji wysokości tej lampy. Jest to dobre oświetlenie na przykład do gabinetu.

3. Lampy ścienne

Kolejne proponowane przez nas rozwiązanie będzie idealnie pasować m.in. w salonie. Veronica MB459-Z czarny to przykład oryginalnego oświetlenia, które przede wszystkim ma doskonałe zastosowanie praktyczne. Możemy ją wyginać w dowolnym kierunku, tym samym wpływając na kąt padającego światła.

4. Lampy podłogowe

Kolejny produkt to z kolei przykład lampy w stylistyce nie tylko nowoczesnej, ale także design. Może przywodzić nam na myśl kieliszek do wina z bardzo długą nóżką. Olśniewający look tej lampy to zasługa takich materiałów jak stal i szkło. Z całą pewnością ten egzemplarz spotka się z Państwa najwyższym uznaniem.

5. Lampy stołowe

Również w tym wypadku nie powinniście Państwo poczuć zawodu. BARI TABLE DEL-8348-1T od firmy AZzardo może przywoływać skojarzenia z kilkoma złączonymi ze sobą pierścieniami. Sukces tej lampy tkwi w egipskich kryształkach, które nadają lampie naprawdę olśniewającego wyglądu. Coś dla prawdziwych koneserów oryginalnych rozwiązań.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top