5 porad, jak kupić wytrzymałą lampę

By: admin

Goniąc za modą, można sobie pozwolić na pewną niefrasobliwość. Jeśli jednak chcemy posiadać wokół siebie rzeczy ładne i solidnie wykonane trzeba proces wyboru przeprowadzić z rozmysłem. Wybór oświetlenia musi być niesamowicie ważny z prostej przyczyny. Kompozycja zaważy na wystroju pomieszczenia na dłuższy czas. Trafna selekcja jest nagrodą i afirmacja wysmakowanego gustu właściciela domu. Dokonując właściwego wyboru, należy pamiętać o kilku prawidłach.

Jakie jest przeznaczenie lampy

Oświetlenie w domu spełnia potrójną funkcję i dlatego każdy model można zaliczyć do jednego z zakresów.

1. Oświetlenie główne

Zwykle montowane na suficie; w formie żyrandola, plafoniery lub lampy wiszącej. Dla przykładu solidna konstrukcja w dalekowschodniej stylizacji. Lampa wisząca LED BAMBOO 4 PENDANT MD-8036-4H AZzardo. Technologia LED w zintegrowanej obudowie daje gwarancję niezawodności.

2. Oświetlenie pomocnicze

Służy do korekty efektu, jaki tworzy oświetlenie centralne. Są to kinkiety lub różnych rozmiarów lampy stojące. Lampa podłogowa LED BAMBOO FLOOR ML-8036-3 AZzardo stanowi kontynuację wyżej rozpoczętego wątku. Lampa ma solidną metalową podstawę, dająca stabilność i moc wykonaniu.

3. Oświetlenie dekoracyjne

Można dzięki niemu tworzyć wymyślne efekty wizualne. Są to kinkiety do oświetlania dzieł sztuki lub reflektory punktowe.

Technologia wytwarzająca światło

Przy zakupie należy zwrócić uwagę na preferowany typ źródła światła. Do opraw, które mają bliski kontakt z innym wyposażeniem lepiej nie stosować, mocno rozgrzewających się halogenów. Temperatura kumulująca swe działanie w jednej przestrzeni może zadziałać na niekorzyść samej lampy, uszkadzając jej konstrukcję przez silną ekspozycje na podwyższoną temperaturę. W takich razach lepiej wybierać lampy obsługiwane przez technologię LED.

Jeszcze jeden pomysł z wcześniej prezentowanej serii. Lampa wisząca LED BAMBOO 3 PENDANT MD-8036-3H AZzardo.

I dopełniająca typoszereg lampa wisząca LED BAMBOO 2 PENDANT MD-8036-2H AZzardo – najmniejsza w kolekcji.

Wszystkie wymienione egzemplarze posiadają w swych funkcjonalnościach możliwość regulacji natężenia strumienia światła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top