Lampy do pokoju dziecka

By: admin

Przystępując do urządzania pokoju dla dziecka należy pamiętać o właściwym oświetleniu. Pokój dziecięcy rośnie razem z pociechą i z biegiem lat musi być modernizowany. Zmienia się też rodzaj i zastosowanie użytych źródeł światła.

1. Dla maluszka

W pokoju noworodka dzieje się wiele nowych i niespotykanych dotąd w domu rzeczy. W wystroju pożądane jest użycie wielu kolorów i miłych dla oka wzorów.

Ważne, by podczas takich czynności jak przewijanie, karmienie lub kąpiel światło nie atakowało zbyt nachalnie wrażliwych oczu dziecka. A w nocy było ponad wszystko dyskretne. I dawało ledwie poświatę nieprzeszkadzającą spać. Idealny do pokoju maluszka będzie Plafon Optimus 5530L AZzardo. Łagodne światło przebija się przez osłonę, rozpraszając się równomiernie po całym pomieszczeniu.

2. Dla przedszkolaka

Pokój przedszkolaka bywa wielkim placem zabawy. I temu zajęciu podporządkowana jest cała organizacja w pomieszczeniu. Pojawiają się ogromne ilości zabawek, których przybywa z roku na rok.

Plac zabaw

Miejsce do zabaw powinno być oświetlone światłem najbardziej zbliżonym do naturalnego. Szczególnie ważne to jest w jesienne i zimowe długie wieczory. Kluczowe w tej sprawie będzie oświetlenie główne. Plafon Paulo 4 12V GM4400-12V AZzardo oświetli teren zmagań niesfornego przedszkolaka.

Miejsce do prac ręcznych

Do zajęć z plastyki trzeba przygotować miejsce z intensywnym oświetleniem o ciepłej barwie i sporej intensywności. Kinkiet Veronica MB459-Z AZzardo można nazwać bezpiecznym, ponieważ oprawa nie nagrzewa się jak w wypadku halogenów. Ponadto wykonano go z solidnego materiału. W pełni „dziecioodporny”.

3. Dla nastolatka

Nastolatki, wchodząc w okres życia, kiedy bunt jest dominującą ekspresją, potrzebują dużej dawki awangardy i niecodzienności. Najlepiej życie nastolatka opisuje słowo kontestacja.

Światło do nauki

Nastolatek chciałby bywać w szkole tylko czasem. Ale lekcje trzeba odrabiać, bo przecież w szkole zadają. Światło nad biurkiem musi spełniać właściwe standardy i to jest rola żarówki. Wygląd lampy zaś musi być nietuzinkowy. Miks pomysłów w jednym modelu. Kinkiet Zyta MB2300-S-BK AZzardo.

Łóżko i jego iluminacja

Nastolatki uwielbiają czytanie w nocy pod kołdrą. Po cóż mają zniszczyć wzrok. Kinkiet Zyta MB2300-XS-BK AZzardo sprawi, że wielu młodych ludzi zechce czytać książki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top