Lampy do pokoju nastolatka

By: admin

Młodzież jest otwarta na nowości. W swoim pokoju chętnie eksperymentują z aranżacją. Ale rodzice czuwają i starają się wprowadzić trochę ładu do mieszaniny pop-artu, rokoko i wszechobecnej kontestacji. Zadziwiająca walka pokoleń trwa na domowym froncie odcinka wystroju wnętrz.

Młodszym rocznikom urządza się lokum zgodne z koncepcją płci. Dorastające dzieci, choćby z przynależnej wiekowi przekory woli rozwiązania uniseks. Niezobowiązujące i elastyczne. Oto kilka inspiracji na temat oświetlenia w teenager harbor.

1. Fiesta − Karnawał − „Melanż”

Kiedy się bawić, jeśli nie teraz, kiedy ma się naście lat. Takiego żyrandola jak Orbit 40446-18WH AZzardo nie będzie miał w swojej sypialni nikt z rówieśników. Przypomina noworoczny fajerwerk. Dla miłośników zabawy to mocny akcent. Do tego szafka na sprzęt grający stylizowana na szafę grającą. Kolorowa, pełna błyszczących elementów i świateł przypominających neony.

2. Dla miłośników sztuki ulicy

Dzieci uwielbiają malować po ścianach. Nie zawsze z wiekiem im to przechodzi. Niektórzy wyrastają na street performerów. Dla nich z zespołem kinkietów Lark MB12022004-18A NI AZzardo można zaaranżować w pokoju ścianę dla prawdziwego mistrza graffiti. Kilka lamp tworzących efekt dekoracyjny wydobędzie z cienia tworzone za dnia malowidła.

Dla dopełnienia efektu stylizacji starej dzielnicy pełnej umarłych fabryk i na nowo żyjących ścian pełnych graffiti, pod sufitem niech zawiśnie lampa wisząca Bismarck H5014 CO AZzardo. Buntujące się dusze znajdą ujście dla emocji w sztuce. A rodzice dostaną materiały do psychoanalizy. Cenna wartość dodana! Jeśli rodzice pozwolą dziecku używać farb w sprayu wewnątrz pracowni, muszą zadbać o intensywną wentylację.

3. Zamieszkać w bibliotece

Czytanie książek mimo grzmiących moralizatorów wcale nie umiera. Tak, o dziwo młodzież czyta książki. Jak zorganizować wygodny kącik do czytania książek. Komfortowy i zarazem niecodzienny. Zacisze, którego pozazdroszczą wszystkie koleżanki. Potrzebna jest lampa o niespotykanym zasięgu. White Ball AZzardo, której klosz sięgający 150 cm od poziomu sufitu pozostawi dość miejsca dla siedzącego na podłodze bibliofila, zagłębionego w otomanie zrobionej z mnóstwa mega miękkich poduszek. Książki mogą znajdować się na niby-półkach skośnie opartych o ścianę. Każda półka przypominająca literę L i nie powinna być przytwierdzona do ściany. Można ją przesunąć bliżej sofy i wybierać książki według woli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top