Nowoczesne lampy do nowoczesnych wnętrz

By: admin

Zdaje się, że modernizm na dobre zakrólował naszych domach, mieszkaniach i biurach. Trudno się dziwić. Ten styl ma w sobie coś zadziwiającego i wyjątkowego, czemu wyjątkowo trudno się oprzeć. Wystarczy obejrzeć kilka stylowych aranżacji, by zakochać się bez pamięci… przynajmniej na pewien czas. Kto wie, co będzie uznawane za modne za kilka lat, a nawet za kilka miesięcy?

Nowoczesne lampy wiszące

Lampy wiszące, które aktualnie cieszą się dużą popularnością, są często minimalistyczne – tak samo jak wnętrza, w których się znajdują. Odchodzi się od wyrazistych, ogromnych żyrandoli, zastępując je dyskretniejszymi modelami, takimi jak na przykład Minnesota 9251128 LED SPOTLight. Ta lampa jest wykonana ze szkła i metalu – podobny fakt sprawia, że trudno przyporządkować ją do stylu innego niż nowoczesny.

Nowoczesne plafony

W modernistycznych wnętrzach pojawiają się również inne, zdecydowanie dyskretniejsze lampy sufitowe, a wśród nich plafon Primo 9029528 LED SPOTLight. Jego minimalistyczny design doskonale współgra z luksusowymi, a zarazem ascetycznymi wnętrzami. Nowoczesny plafon to również Anika 8173128 SPOTLight – dekoracyjny, ale wyjątkowo subtelny.

Nowoczesne kinkiety

Kinkiety – źródło światła punktowego, za sprawą którego pomieszczenie staje się bardziej kameralne, wytłumione, po prostu przyjazne. Dzięki kinkietom nowoczesne wnętrza nabierają przytulności i można przebywać w nich z przyjemnością. Model, o którym należy wspomnieć w tym kontekście to na przykład Mia 2930102 SPOTLight – kwintesencja modernistycznego oświetlenia nie tylko przyczynia się do tworzenia efektu kameralności i spokoju, ale również pozwala komfortowo wykonywać rozmaite czynności wymagające precyzji. Dzięki temu kinkiet świetnie sprawdza się w domowym biurze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top