Lampy AZzardo – dlaczego warto wybrać

By: admin

AZzardo to producent, który uwielbia bawić się designem. Jego projekty wyróżniają się na tle innych, z miejsca przykuwając uwagę. Dzięki temu trudno ich nie zapamiętać, a jeszcze trudniej – nie pokochać. Lampy AZzardo decydują nie tylko o wyglądzie, ale także o funkcjonalności nowoczesnych wnętrz.

AZzardo reflektory

Oczka stropowe, a także oprawy sufitowe, w których zamknięte są mocne żarówki, wywierają znakomity wpływ na komfort użytkowania poszczególnych pomieszczeń. Chodzi nie tylko o biuro, ale również o nowoczesny salon czy sypialnię, w której znajdują się regipsowe półki. Dzięki reflektorom wnętrze jaśnieje przyjemnym blaskiem, wpływając korzystnie na osoby, które się w nim znajdują. Lampa, na którą warto w tym kontekście zwrócić baczniejszą uwagę to na przykład Piramide NC1674SQ-G AZzardo. W kwadratową oprawę zgrabnie wkomponowano kryształki, które mienią się uroczym blaskiem. Najistotniejszy jest jednak intensywny strumień światła, który zalewa to, co znajduje się w jego zasięgu.

Lampy sufitowe AZzardo

Z zainteresowaniem spogląda się na lampę sufitową Zyta MD2300-M-BK AZzardo. Charakterystyczną cechą tego niezwykłego modelu jest połączenie występujące pomiędzy sufitem a źródłem światła. Zygzakowaty pałąk wygina się zjawiskowo, choć poza tym design nie wyróżnia się niczym szczególnym. Nietypowa konstrukcja sprawia jednak, że trudno przejść obojętnie obok tej lampy. Z jeszcze bardziej szaloną modyfikacją mamy do czynienia w przypadku modelu Zyta MD2300-2S-WH AZzardo.

Lampy podłogowe AZzardo

W serii Zyta występują również lampy podłogowe, np. ML2300-L-WH AZzardo. Model występuje w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej i chromowanej.   

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top