Energooszczędne oświetlenie

By: admin

Lampy, dzięki którym można oszczędzać energię elektryczną, a tym samym pieniądze, to głównie te modele, w których występuje dioda LED. Jej zapotrzebowanie na prąd jest zaskakująco nieduże, a wydajność – ogromna. Żarówka wysokiej jakości może działać nawet przez 10 lat, co stanowi imponujący wynik.

Lampy wiszące LED

Dzięki lampom wiszącym pomieszczenie zyskuje oświetleniowy „trzon”, do którego dobiera się inne modele, w zależności od potrzeb i gustu. Przykłady oświetlenia energooszczędnego LED, na które warto zwrócić uwagę w tym kontekście to m.in. Telesto AD16024-18A RG Italux. Nietuzinkowy design z miejsca przykuwa uwagę i sprawia, że trudno oderwać wzrok od ozdobnego żyrandola w kolorze różowego złota. Inny przykład to Infinity 5384 Chrom Mantra Iluminacion. Minimalistyczny, ale wyjątkowo kreatywny projekt znakomicie podkreśla charakter i buduje atmosferę nowoczesnych wnętrz.

Lampy sufitowe LED

Pośród plafonów LED wyróżnia się m.in. Nur 4982 Mantra Iluminacion. Spiralna obudowa zapewnia wyjątkowo jasne światło. W związku z tym model może z powodzeniem znajdować się w przestronnych i wysokich pomieszczeniach, które wymagają zastosowania nie tylko pięknych, ale i wyjątkowo funkcjonalnych rozwiązań oświetleniowych. Na uwagę zasługuje również plafon FlurryS MA&DE – wyjątkowo dyskretny, a jednocześnie gustowny.

Kinkiety LED  

Kinkiet KASA IL 4453 Shilo jest nowoczesny, subtelny i energooszczędny. Warto zwrócić uwagę również na jego niezwykły design, który choć prosty, może zostać jednocześnie określony jako wyjątkowo charakterystyczny. Dzięki tym cechom model znakomicie prezentuje się w nowoczesnym biurze, salonie, sypialni, a nawet w pokoju dziecięcym. Jego łagodne światło tworzy w pomieszczeniu przyjemną atmosferę spokoju i odprężenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top