Oświetlenie industrialne

By: admin

Lampy w stylu przemysłowym cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Dzieje się tak dlatego, że wiele osób marzy o tym, by wejść w posiadanie loftu – przestronnego i luksusowego mieszkania usytuowanego na poddaszu. Lofty są duże, jasne i stosunkowo surowe. Próżno szukać w takich przestrzeniach nadmiaru ozdób i ciepłych akcentów. Odpowiednie wyposażenie, w tym oczywiście oświetlenie, jest w stanie sprawić, by w industrialnym wnętrzu przebywało się z czystą przyjemnością. 

Lampy industrialne do łazienki

Łazienka urządzona w stylu industrialnym to miejsce ascetyczne, a jednocześnie luksusowe. Nie brakuje tam nietuzinkowych akcentów wnętrzarskich, takich jak na przykład kinkiet Cadva 111×2 23412 Aquaform. Reflektory z ruchomymi głowicami są umieszczone w prostokątnej oprawie. Funkcjonalność to jeden z największych atutów wspomnianego modelu, chociaż trudno nie wspomnieć również o ekskluzywnym designie.

Oświetlenie przemysłowe do sypialni

Sypialnia również może być miejscem, w którym króluje styl przemysłowy. Aby nieco ocieplić wizerunek pomieszczenia, warto umieścić tam odpowiednie źródła światła. Oprawa wpuszczana MUKO IL 3361 Shilo znakomicie sprawdzi się w podobnej roli. Warto zamontować taką lampę pod regipsową półką, zyskując tym samym możliwość oddawania się wieczornej lekturze w komfortowych warunkach.

Lampy przemysłowe do biura

Industrialne biuro to doskonałe rozwiązanie. Oszczędność, jeśli chodzi o wprowadzanie ozdób do wnętrza, sprzyja skupieniu. Aby pomieszczenie spełniało swoje funkcje, należy zadbać również o właściwe oświetlenie. Na szczególną uwagę zasługują przemysłowe lampy biurowe takie jak: MUTSU 2248 Shilo oraz MUTSU 2249 Shilo. Obie łączą w sobie funkcjonalność i prostotę – dwie najważniejsze cechy industrialnych aranżacji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top