Lampy do salonu

By: admin

Salon to określenie, pod którym ukrywa się pomieszczenie rekreacyjne. Obecność takiej przestrzeni wspólnej sprawia, że dom tętni życiem, a atmosfera, jaka w nim panuje sprzyja odbywaniu miłych i odprężających spotkań. Aby salon spełniał swoje funkcje, warto dobrze go oświetlić. 

Lampy do salonu w nowoczesnym stylu

Nowoczesne aranżacje wymagają zastosowania odpowiednich rozwiązań oświetleniowych. Lampy w modernistycznym stylu to modele cechujące się minimalizmem i zachowawczością kolorystyczną. Przykładem potwierdzającym powyższe stanowisko jest Karpo AD15061-1A CO Italux. Lampa wisząca została wykonana ze stopu metali oraz tworzywa sztucznego. Oprawa jest nie tylko intrygująca, ale i funkcjonalna. W tym przypadku istnieje możliwość regulowania długości linek i przewodu zasilającego, w związku z czym lampa doskonale sprawdza się zarówno w dużych, jak i w niewielkich pomieszczeniach.

Lampy do salonu w wiejskim stylu

Wnętrza rustykalne są wyrazem tęsknoty za pięknem i spokojem wsi, która roztacza wokół siebie sielską, przyjemną atmosferę. W taką konwencję świetnie wpasowuje się lampa wisząca Manhatttan HK/MANHATTAN8/S Hinkley. Wykonana ze szkła i metalu stwarza pozory surowości, jednak wystarczy ją włączyć, aby wydobył się z niej ciepły blask, podkreślający, a wręcz budujący przytulność wnętrza.  

Lampy do salonu w stylu glamour

Kryształy to nie tylko kobieca biżuteria. Piękne kamienia, nawet jeśli nie są prawdziwe, znajdują zastosowanie również we wnętrzarstwie. Efekty, jakie można uzyskać dzięki ich wykorzystaniu, zachwycają. Nietrudno się o tym przekonać, przyglądając się lampie wiszącej Gigi HK/GIGI/3P Hinkley. Ten model łączy w sobie atrakcyjne oblicze nowoczesności i zamiłowanie do mieniących się kamieni szlachetnych. Efekt prezentuje się zjawiskowo.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top