Lampy do 600 zł – przegląd

By: admin

Budżet na zakup lampy wynoszący 600 zł można uznać za dość wysoki. Posiadanie takiej kwoty umożliwia zakup modeli wykonanych przez producentów cieszących się szacunkiem i troszczących się o zachowanie odpowiednich standardów produkcji. Lampy do 600 zł – oto najciekawsze propozycje! 

Lampy klasyczne do 600 zł

Nostra 9013528 SPOTLight to żyrandol wykonany w stylu klasycznym, który ma w sobie szlachetną domieszkę glamour. Obecność mieniących się kryształów nadaje modelowi niepowtarzalny charakter, który sprawia, że pomieszczenie prezentuje się szlachetnie, a jednocześnie luksusowo. Inny przykład lampy klasycznej do 600 zł to Dumaine FB/DUMAINE1 kinkiet Flambeau. Koncepcja niezwykłego modelu pochodzi z Nowego Orleanu. Dopracowane wykończenie sprawia, że lampa do złudzenia przypomina antyk.

Lampy nowoczesne do 600 zł

Modele MIMA 5594 Shilo i MIMA 2258 Shilo to lampa wisząca i kinkiet, które wzajemnie doskonale się uzupełniają, budując atmosferę nowoczesnego salonu, sypialni lub biura. Pełnią rolę dość intensywnego światła punktowego, dzięki któremu użytkowanie konkretnego wnętrza należy do przyjemności i staje się źródłem komfortu. Stonowana kolorystyka i ciekawe projekty – to czynniki, które sprawiają, że seria MIMA cieszy się dużą popularnością.

Lampy designerskie do 600 zł

Aby nowoczesne i minimalistyczne wnętrze nabrało życia i wprawiało w zachwyt, warto umieścić w nim oświetlenie design. Projektanci pracujący dla różnych marek wspinają się na wyżyny kreatywności i tworzą modele, które stanowią unikatowe ozdoby aranżacji. Na szczególną uwagę zasługują w tym kontekście lampy Vita Copenhagen, czyli np. model Lora XL 02065 Vita Copenhagen Design. Lampa wisząca wykonana z tworzywa sztucznego jest nietuzinkowa i „lekka”, dzięki czemu sprawia, żę wnętrze prezentuje się świeżo i subtelnie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top