Trendy oświetlenie 2017

By: admin

Jeśli chodzi o rok 2017 we wnętrzarstwie, nie przyniesie on żadnej rewolucji, która całkowicie zniechęciłaby nas do aranżacji utrzymanych w stylu skandynawskim, glamour, industrialnym, a także w wielu innych. Nie znikną również oczka halogenowe, a także pokaźne reflektory umożliwiające wykonywanie w biurze skomplikowanych rysunków technicznych. Warto również zdawać sobie sprawę z tego, że nietuzinkowe modele wciąż będą miały się całkiem nieźle.

Lampy wiszące 2017

Zmiany w trendach oświetleniowych nie zachodzą tak szybko jak te dotyczące ubrań, ponieważ wnętrza domów modernizuje się nieco trudniej niż zawartość szaf. Nietrudno będzie więc znaleźć aranżację, w której pojawi się aktualnie niezwykle popularna, wykonana w oparciu o założenia stylu industrialnego lampa wisząca Tanna 618A-G05X1A-02 Exo – czarno-złota/mosiężna i odlana ze stali. Wykańczane właśnie lofty już na nią czekają!

tanna_top

Wśród lamp wiszących dużą popularnością będą cieszyć się również modele takie jak Monaruqe 8022 MA&DE – klasyczna biel przyoblekła się w tym przypadku w nietypowy kształt, który każdy może skojarzyć, z… czym chce.

30_top

Lampy kolorowe

Czerń i biel to nie jedyne trendy kolorystyczne, które będą cieszyć się dużą popularnością w roku 2017, nie tylko jeśli chodzi o oświetlenie. Fantazyjne mogą okazać się jednak nie tylko barwy, ale także kształty, szczególnie w odniesieniu do lamp reprezentujących styl art deco – model Nevo Ne04-1 Arturo Alvarez jest na to znakomitym dowodem. Intrygująca róża, która jaśnieje blaskiem, gdy tylko tego chcemy, to niewątpliwie marzenie wielu.

ne04-1_top

Jeśli chodzi o niezwykłe trendy oświetleniowe na 2017 rok, warto poświęcić odrobinę uwagi także lampie wiszącej Arturo Alvarez Kitek t 04G, która z latawcem ma wspólną nie tylko nazwę, ale także kształt.

kt04g_top

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top