Tanie lampy do kuchni

By: admin

Czy ładne i praktyczne oświetlenie kuchenne musi być jednocześnie bardzo kosztowne? Oczywiście, że nie! Modele dostępne w korzystnych cenach również są w stanie spełniać oczekiwania, nawet te ambitne. Na jakie tanie lampy do kuchni warto zwrócić szczególną uwagę, by przez lata móc cieszyć się ładnym i funkcjonalnym oświetleniem.

Lampy do 50 zł

Lampy kuchenne do 50 zł to przede wszystkim plafony, oczka stropowe i kinkiety, które w takim pomieszczeniu sprawdzają się znakomicie. Warto poświęcić odrobinę uwagi choćby modelowi White 2984-016 Artemodo. Plafon, w przypadku którego źródłem światła jest dioda LED, wykonany został z metalu. Znakomicie prezentuje się on nie tylko w nowoczesnych, ale również nieco bardziej klasycznie urządzonych wnętrzach.

2984-016_top

W podanym powyżej przedziale cenowym mieści się także komplet halogenowy Cristaldream 2000311 SPOTlight o nowoczesnym designie, składający się z trzech oczek, który doskonale wpisuje się również w klasycznie urządzone wnętrza.

46730_top

Lampy do 100 zł

Jeśli chodzi o nieco droższe, ale jednak wciąż tanie lampy do kuchni, warto wspomnieć również o takiej jak Estikla 719A-G04X1A Exo, wykonanej m.in. ze szkła i stali. Model, o którym mowa, występuje w kilku wersjach kolorystycznych: białej, chromowanej, czarnej i czerwonej, przy czym ostatnia prezentuje się zdecydowanie najbardziej nietuzinkowo.

estikla_top

We wspomnianym przedziale cenowym mieści się także ozdobna i podkreślająca nowoczesny wystrój wnętrz taśma LED-Superline 2200-150P RGB Artemodo, którą można wykorzystać na przykład do podświetlenia przestrzeni znajdującej się pod podwieszanymi szafkami kuchennymi. Przytwierdzenie jej do najwyższej partii ściany, która styka się z sufitem to także dobre rozwiązanie – szczególnie w niskich pomieszczeniach.

2200-150p_top

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top