Lampy do 400zł – przegląd

By: admin

Najbardziej istotnym i dolegliwym ograniczeniem podczas dokonywania zakupów zdaje się być to, które ściśle związane jest z finansami. Jeśli jednak dysponujemy kwotą w wysokości 400zł, możemy sporo osiągnąć w zakresie kompletowania oświetlenia do domu, biura czy lokalu usługowego. Wystarczy tylko mieć odpowiednie rozeznanie w najświeższych trendach – wiele z nich nawiązuje do nurtów, które, mogłoby się wydawać, czasy świetności mają już poza sobą.

Lampa stojąca do 400zł

W wielu pomieszczeniach doskonale spisują się lampy stojące, dzięki którym można bez konieczności umieszczania dodatkowych sprzętów, np. w postaci stolika, cieszyć się przyjemną lekturą i miłą atmosferą, której podstawę stanowi delikatna poświata sącząca się spod abażuru. Opisane powyżej cechy niewątpliwie posiada lampa podłogowa Lugano 51-31204 Candellux. Szary model wykonany z metalu znakomicie podkreśla atmosferę wnętrz utrzymanych w stylu przemysłowym. Jeśli więc urządzamy loft, wspomniana lampa ma szansę wpisać się w charakter aranżacji.

lugano2_top

Warto przyjrzeć się z bliska także nietuzinkowej lampie podłogowej Oh! Floor 10100 Linea Light, która jest dziełem włoskiego wiodącego producenta oświetlenia.

fe449bf83c7cee8d7b2294647099dd3f_original_top

Designerskie lampy

Jak już wspomniano, 400zł to dość znaczna kwota, jeśli chodzi o zakup lampy – jest ona wystarczająca na przykład wtedy, gdy mamy ochotę zainwestować w nieco bardziej designerskie modele. Za jedną z najbardziej interesujących można uznać w opisywanym kontekście lampę wiszącą Disc 106149 Markslojd, której mocną stroną są nietuzinkowe detale, z miejsca przykuwające uwagę. Model świetnie wpisuje się w skandynawskie aranżacje.

disc2_top

We wnętrzach przemysłowych natomiast pięknie prezentuje się lampa wisząca Westa 1470128 Britop – zgrabne połączenie szkła i metalu.

westa_top

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top