Oświetlenie korytarza

By: admin

Odpowiednie oświetlenie pomieszczeń, w których brakuje promieni słońca, należy uznać za dość trudne zadanie, jednak podołanie takiemu wyzwaniu bynajmniej nie graniczy z cudem – wystarczy po prostu się postarać. Lampy do korytarza to mimo wszystko wdzięczny temat, do którego właściwe i metodyczne podejście zapewnia znakomite efekty. Jeśli chcemy, by „wizytówka” naszego domu prezentowała się jak najlepiej, włóżmy odrobinę serca w jej oświetlenie!

Jak oświetlić korytarz?

Dobór lamp do korytarza uzależniony jest od wielu czynników. Znaczenie ma tutaj nie tylko rozmiar pomieszczenia, ale również obecność okna lub jego brak, nie pominąwszy oczywiście wielkości. Na szczęście wybór interesujących lamp nowoczesnych okazuje się być szeroki, dlatego odnalezienie modeli, które będą w stanie zaspokoić nawet najbardziej wygórowane oczekiwania, to bułka z masłem! Pominąwszy kwestie oczywiste, warto zwrócić uwagę na lampy schodowe, a wśród nich na model SYRIA LED LWA071 Elkim, wykonany ze szczotkowanego aluminium. Jest to typowa lampa dekoracyjna, emitująca charakterystyczną poświatę.

1501_top

Nowoczesne lampy do korytarza

Jeśli chodzi o oświetlenie korytarza, warto poświęcić nieco uwagi lampom nowoczesnym, które mogą urzekać ze względu choćby na swój brak natarczywości, jeśli chodzi o estetykę, a także ze względu na funkcjonalność. W pomieszczeniu, o którym mowa – choćby z uwagi na jego najczęściej niewielkie rozmiary – znakomicie spisują się reflektory. Podwójny i regulowany Basic Box X2 edge LED 2-0982 Labra doskonale sprawdziłby się, oświetlając korytarz urządzony na sposób industrialny.

basicbox10_top

Lampy do przedpokoju

Jeśli zastanawiamy się, jak oświetlić korytarz, który można śmiało uznać za całkiem duży, możemy sięgnąć po dekoracyjne lampy wiszące, jak choćby VOLTA T-3536 Estiluz.

volta-t-3536_top

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top