Lampy do łazienki

By: admin

Niełatwo jest rozsądnie, a zarazem gustownie zaprojektować montaż oświetlenia w łazience. Pod uwagę trzeba brać dwa główne założenia. Musimy pomyśleć w jaki sposób sprawić, by łazienka była dla nas kojarzącym się z relaksem miejscem odpoczynku, a jednocześnie uczynić pomieszczenie funkcjonalnym, w którym codziennie czynione zabiegi kosmetyczne i higieniczne są wykonywane w komfortowych warunkach. Może warto sprostać tym wymaganiom, i projektować oświetlenie łazienkowe wraz z doborem lamp z kolekcji firmy AZzardo.

Warunki niezbędne

Można bez odrobimy przesady zaznaczyć, że wszystkie znajdujące się w ofercie AZzardo lampy łazienkowe spełniają najważniejsze i konieczne wymogi stawiane przez klientów producentom artykułów oświetleniowych. Lampy do łazienki są więc wykonane z wysokiej klasy materiałów, odporne na wilgoć. Na pewno zapewniają tez odpowiedni stopień naświetlenia. Skoro AZzardo wywiązuje się ze swoich tak określonych obowiązków, nam klientom nie pozostaje nic innego jak dobrać lampy pod nasze gusta i indywidualne potrzeby. Jest to o tyle łatwiejsze, ponieważ produkty te nie odstraszają cenami, a każdy powinien znaleźć w kolekcji AZzardo coś dla siebie.

Kinkiety i listwy

Na uwagę zasługuje ciekawe zestawienie kinkietów. Te z serii Gracia MB 3352, wykonane w białym, złotym bądź czarnym kolorze tworzą bardzo ciekawe efekty świetlne; blask z nich bijący zmierza w dwóch kierunkach. Inne zadanie pełni montowany nad lustrem kinkiet Margot 630 w wersjach LW2209 i LW2309. Z przyjemnością patrzy się także na wykonaną z błyskiem i pomysłem listwę sufitową Noemie 3 LC4321A, z której światło wydobywa się z trzech źródeł.

lampy0266_kopia_top
lampa-margot-630-azzardo_top

lampa-noemie-3_top

Królestwo plafonów

Bez wątpienia w przeglądanej kolekcji na pierwszy plan wysuwają się niezwykle atrakcyjnie zaprojektowane plafony. I to zarówno te wykonane na bazie okręgu, jak Optimus 5530L, Optimus 5530M i Optimus 5530S oraz Umbra 4401M i Umbra 4401S, jak i te zamknięte w kwadracie – Quadro A AX7131-A, Quadro B AX7131-B, a także Quadro C AX7131-E. Bez wątpienia wszystkie wyeksponowane lampy warte są uwagi, a nawet grzechu.

optimus_top

umbra18-4401s_top
98470_top
98480_top

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top