Lampy do 300 zł – przegląd

By: admin

Dokonując wyboru nowoczesnego oświetlenia do swojego domu warto pochylić się nad ofertą przygotowaną z myślą o prawdziwych koneserach. Mamy tu na myśli wzornictwo proponowane przez projektantów firmy AZzardo. Bez trudu znajdziemy w talii AZzardo nie tylko lampy nowoczesne, ale także, co ważne dla oszczędnych, rozważnych i wymagających, oświetlenie do 300 zł.

Szeroko o oczkach

Już pierwszy rzut oka na kolekcję „oświetlenie nowoczesne” prezentowaną przez tego producenta sprawia, że bez trudu dostrzegamy tu niezwykle szeroką ofertę oczek stropowych. Mamy tu proponowane w białym i czarnym kolorze proste oczko PIO GM2108, ale i złote, przyciągające uwagę Cleto NC2004-B-G. Na wspomnienie zasługują też dysponujące ruchomym źródłem światła oczko Paco1 GM2103 oraz naprawdę fantazyjne Lorenza NC1777-WH.

lampa-techniczna-pio-white_top

cleto1-go_top

lampa-techniczna-paco-1-white_top

lorenza1_top

Plafony i kinkiety

Ciekawie prezentują się plafony AZzardo. Wśród nich biały lub czarny Mini Round GM4115 i chromowana odmiana tego samego modelu. Wyjątkowe wrażenie czarującą fantazyjnością wywierają natomiast kinkiety Lotus MB62-1Y, dostępne w sprzedaży w kolorach żółtym, białym i czerwonym. Wśród ciekawszych modeli kinkietów śmiało można też umieścić modele Blas GM1105 – białe i aluminiowe. Na pewno swoich zwolenników będą miały także egzemplarze Rosa MB311 w wersjach black, orange i red.

mini-round-ch_top

98130_top

blasalu_top

rosa_top

Rodzynki

Jako rodzynki w talii oświetlenia proponowanego przez AZzardo możemy umieścić kinkiety Giulietta 1 8021-1W oraz Tessio 2653-1X WH. Ten pierwszy ujmuje eleganckim kloszem z tkaniny, drugi sprawia wrażenie szczególnie nowoczesnego, kierowanego do klientów zdecydowanych i konkretnych. Ciekawe rozwiązanie zastosowano również projektując lampę stołową Elba MA1122M.

giulietta-kinkiet1_top

tessio-wall_top

98050_top

Lamy wiszące

W zakresie cenowym nie przekraczającym trzystu, a nawet dwustu złotych znajdują się również lampy wiszące. Wśród nich na pierwszy plan wysuwają się Gulia 1 Black, Gulia 1 Chrom oraz Gulia 1 White FH5951-BCB-120, a także czarna bądź złota Noa 1 PL-1020 BK/GO. Wszystko przez to, iż ujmują mimo pozornej prostoty, elegancją i nowoczesnym designem.

gulia1black-v1_top

gulia-chrome1-v1_topgulia1wht-v1_topgulia1black-v1_top

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top