Oryginalne lampy wiszące- zachwycają designem

By: admin

Każdy marzy o wyjątkowym i pięknym wystroju w domu. Gdy już uda nam się uporać z remontem i wyborem mebli, możemy zacząć kompletować przedmioty cieszące oko. Jednym z ważniejszych aspektów jest dobór oświetlenia. Dziś skupimy się na jednym z najbardziej popularnych rodzajów źródeł światła, jakimi są lampy wiszące.

Niebanalna forma

Jak wyróżnić proste, minimalistyczne wnętrze? Najłatwiejszym sposobem będą efektowne lamy w niecodziennych, zaskakujących formach, które przyciągną wzrok każdego. Przyzwyczailiśmy się do kwadratów, prostokątów, czy lamp okrągłych. Są bardzo uniwersalne i stylowe, ale często brakuje im nutki szaleństwa. Może czas zdecydować się na nieco bardziej awangardowe rozwiązania? Z szerokiej gamy dostępnych wzorów i kształtów z pewnością znajdziemy coś dla siebie. Przyciągające wzrok lampy stworzą niepowtarzalny klimat i nie znudzą się po kilku latach.

Oto lampy, które swoim kształtem przypominają dzieła sztuki. Choć może… Same nimi są?

Lampa wisząca Wheel 3 Big MP57011-BA-3:

Lampa wisząca Sweden 2 FB7024:

Lampa wisząca Delta MD05010015-9C CO:

Lampa wisząca Orbit 40446-18BK:


Pomysłowy design

Jeśli szukamy lamp mniej awangardowych, ale nadal efektownych- zdecydowanie jest w czym wybierać. Skupmy się na tych nowoczesnych, których obecnie najczęściej poszukujemy. Sprawdzą się w minimalistycznych wnętrzach, tych odrobinę bardziej klasycznych i całkowicie współczesnych.

Poniżej kilka ciekawych przykładów oświetlenia, które z pewnością zostałoby zapamiętane po wizycie w naszym domu. Trzeba przyznać- robi wrażenie:

Lampa wisząca Carron 7 MD50148-7:

Lampa wisząca Diamond 1 Copper MD5039-1C:

Lampa wisząca Zyta 2 S Pendant Alu MD2300-2S ALU/WH:

Lampa wisząca Burn 3 LP5204-3P:

Niezależnie od tego, w jakim stylu jest urządzone nasze mieszkanie, wyrazisty element w postaci oryginalnej lampy stworzy niepowtarzalny klimat i dopełni cały wystrój. Nie potrzebujemy już skupiać się na innych dodatkach, ponieważ niebanalne oświetlenie wyraźnie podkreśli wygląd wnętrza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top