Nowoczesne lampy stojące do salonu

By: admin

Salon jest miejscem relaksu i przyjmowania gości. W nim spędzamy najwięcej czasu. Czy na pewno zatroszczyliśmy się również o stylowe elementy dekoracyjne? Lampy stojące są idealnym rozwiązaniem do tego rodzaju pomieszczenia. Jakie nowoczesne lampy oferuje nam marka AZzardo?

Lampy stojące o prostej formie

Dzisiejsza współczesność w aranżacji wnętrz idealnie łączy się z minimalizmem, gdzie każdy element jest ze sobą starannie dobrany. Nie ma miejsca na przypadkowość i przepych przedmiotów, które niepotrzebnie zapełniają przestrzeń. Króluje prostota i przestronność. W takim salonie dodatki muszą być odpowiednio ze sobą połączone, wyraziste i naprawdę wyjątkowe. Takie, które od razu rzucają się w oczy i wyróżniają na jasnym tle ścian. Nowoczesne lampy stojące o prostej, często nieco surowej formie wpiszą się perfekcyjnie w kanony minimalistycznego stylu.

Oto kilka inspirujących propozycji lamp do salonu o nieskomplikowanej formie:
– lampa podłogowa Zyta ML2300-L-BK:


– lampa podłogowa Martens ML2251 WH:

– lampa podłogowa Martens ML2251 BK:

Lampy podłogowe do salonu w stylu glamour

Dla wszystkich, którzy kochają eleganckie wnętrza i nie przepadają za minimalizmem, powstał wyszukany styl glamour, który nawiązuje do złotej ery kina hollywoodzkiego. Luksus, blask i przepych są motywami przewodnimi w aranżacji, ale podchodzimy do nich z przymrużeniem oka. Chodzi przecież o szykowność w nowoczesnym wydaniu. Do oświetlenia salonu sprawdzą się kryształowe żyrandole i gustowne lampy stojące.

Eleganckie lampy podłogowe nawiązujące do epoki baroku świetnie uzupełnią salon w stylu glamour:
– lampa podłogowa Baroco AL7121-1 Black:

– lampa podłogowa Baroco AL7121-1 Silver:

Lampy stojące urzekające designem

Teraz kilka propozycji nowoczesnych lamp o niezwykle ciekawym kształcie, które wprowadzą do naszego salonu artystyczny wyraz. Jeżeli szukamy niecodziennego, oryginalnego rozwiązania, przyjrzyjmy się uważnie tym lampom:

– lampa podłogowa Svea FL-10047 WH biała:

– lampa podłogowa Liane MF6219-6:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top