Lampy do 500 zł – przegląd

By: admin

Mając do dyspozycji 500 zł, można pozwolić sobie na całkiem sporo, jeśli chodzi o planowanie oświetlenia w domu lub w mieszkaniu. Na jakie lampy do 500 zł warto zwrócić uwagę, aby nie żałować swojego wyboru w przyszłości? Możliwości istnieje całkiem sporo, co również może nastręczać pewne trudności – nie jest bowiem łatwo podjąć decyzję, mając do dyspozycji przytłaczający ogrom wariantów. Niniejszy przegląd może okazać się pomocny w zakresie dokonywania selekcji.

Lampy do salonu

Lampa do 500 zł do salonu to na przykład Brenda 725A-G05X1A-29 Exo. Wykonana ze stali i szkła jest wyobrażeniem nowoczesnego minimalizmu, które przyjęło konkretny kształt. Właśnie dzięki temu model, o którym mowa, znakomicie wpisuje się w różnorodne aranżacje i sprawia, że zdają się one być cieplejsze, a także bardziej funkcjonalne.

brenda_top

Warto zwrócić uwagę również na lampę Tela 4346-021 Briloner, która także idealnie wpisuje się w nowoczesne wnętrza. Może zostać umieszczona na przykład nad stołem.

4346-021_top

Lampy do sypialni

Lampy do 500 zł to równiez modele stworzone z myślą o sypialni, jak choćby Gina 600F-G05X1A-35 Exo, który wspaniale sprawdzi się jako wysoce funkcjonalna ozdoba szafki nocnej.

gina10_top

Zwolenników minimalizmu „meblowego“ może zainteresować lampa podłogowa Firenze 507C-G05X1A-35 Exo. Ustawiona u wezgłowia obszernego łoża zapewnia światło idealne do czytania, jednocześnie tworząc nastrój pełen ciepła, który sprzyja odpoczynkowi.

firenze8_top

Lampy do kuchni

Wśród lamp do 500 zł nietrudno znaleźć także modele stworzone z myślą o urządzaniu komfortowej kuchni, jak choćby Dina 593A-L0108A LED Exo. Matowa lampa wisząca wykonana z aluminium znakomicie spisuje się w nowoczesnych wnętrzach.

dina_top

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to Top